Të fundit  

Video 

Opinione 

Sport 

Fillon shitja e biletave për ndeshjen e Kosovës me Bullgarinë, këto janë çmimet

23 Prill, 14:19

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Ka shkuar në tetë numri i sportistëve që do të përfaqësojnë Kosovën në Lojërat e dyta Evropiane Minsk 2019, që mbahen prej 21-30 qershor në kryeqytetin e Bjellorusisë. Organizatori i LE Minsk 2019 i ka konfirmuar Komitetit Olimpik të Kosovës pjesëmarrjen e pesë xhudistëve tanë, Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova, Distria Krasniqi, Akil Gjakova dhe Loriana […]

E gjithë palestra në Beograd brohoriti: “Vriti -vriti shqiptarët” (Video)

Një përballje sportive ndërmjet, ndeshje basketbolli, ndërmjet Buducnostit të Podgoricës dhe Crvena Zvezdës së Beogradit, është shndërruar në event politik ku janë bërë thirrje morbide nga tifozët serbë për vrasjen e shqiptarëve Në sallën “Aleksandar Nikolic” në Beograd, me 6500 shikues brenda, ekipi i Crvena Zvezdës ka mundur ekipin nga Podgorica, por përveç rezultatit ato […]

ZOYA 

Dieta braziliane; humbisni 6 kg në një muaj

Simptomat e sulmit në zemër: Shtatë shenjat se kur duhet ta thërrisni ambulancën

Sulmet e zemrës janë emergjencë serioze mjekësore dhe janë vdekjeprurëse.  Zakonisht ndodhin kur zemrës i privohet furnizimi me gjak si pasojë e ndonjë bllokimi. Simptoma që kryesi...

Intervista 

Showbiz 

Bleona tregon arsyen pse është akoma beqare: Unë i pres të vijnë me kalë, ata vijnë me gomar

Dani e ka fejuar djalin, pa zhurmë (Foto)

Fero: Pasha t’lumin Allah nëse nesër del dikush që është ma i mirë se unë ka me ia zgjatë dorën

Georgina u tregon shoqeve se si sillet me Ronaldon kur e ka afër

Më të shikuarat 

SOK  Spiritualitet / Okultizëm / Komplote

Shenjat që tregojnë se jeni të rrethuar me energji negative

Pastori futet në kishë duke fluturuar, lajmëron ardhjen e Krishtit (Video)

Një hyrje spekatkolare thuhet të ketë ndodhur nga një pastor i një kishe në Mississippi, SHBA. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në...

TECH & AUTO 

FUN